Boxing Praha - Votchel.cz Skip to content

BOX Praha

Osobní trenér boxu Alexandr Votchel

Proč se pustit do boxu? 

Přes veškeré předsudky je tento sport vhodný pro široké masy lidí, bez ohledu na věk či pohlaví.

Naučte se úderové
a obranné techniky

Zvyšte rychlost a reakci

Buďte sebevědomější

Boxing Praha 

tréninky boxu

Box je nádherný sport, který dokáže úžasným způsobem zlepšit fyzickou kondici, vytrvalost, výkonost, dynamiku pohybů, ale také odbourat stres a dodat vám potřebnou energii. Krom toho je také vydatným pomocníkem při boji s nadváhou, přebytečnými kily a je skvělým nástrojem pro formování postavy.

Přes veškeré předsudky je tento sport vhodný pro široké masy lidí, bez ohledu na věk, pohlaví či vaše předchozí zkušenosti. V případě zájmu, či jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kdykoliv kontaktovat – rád vás seznámím s tréninkovým plánem, nebo sestavím cvičební program přímo na míru.

průběh tréninku 

Samotný trénink se stává z několika částí:

Příprava & rozcvička

Velmi důležitá část tréninku, která zahrnuje zahřívací a koordinační cviky, které tělo připraví na správné zvládnutí všech technik a snižuje možnost zranění ztuhlých a nezahřátých svalů.

Hlavní část tréninku

Tato část je zaměřená na nácvik a osvojení základních prvků techniky a taktiky. Je skvělá pro zvýšení fyzické kondice, odreagování a zlepšení koordinace těla a mysli.

Závěrečná část tréninku

Závěr tréninku je zaměřen na zotavovací cvičení a pozvolný pokles aktivity sportovce.

Alexandr Votchel 

Profesionální trenér kickboxu a boxu

Dobrý den, vítejte – mé jméno je Votchel a chtěl bych vám nabídnout služby v oblasti kondičních, box a kickbox tréninků. V kickboxu jsem se stal dvakrát mistrem Evropy, vítězem Světového poháru, trojnásobným mistrem Ruska a mistrem světa v plném rozsahu. Trenérské zkušenosti a vzdělání jsem pak získal na Uralské olympijské akademii v Čeljabinsku.

Dvojnásobný mistr Evropy

Kickbox full-contact

Mistr světa v kickboxu

Kickbox full-contact

Vítěz Světového poháru

Kickbox full-contact

Trojnásobný mistr Ruska

Kickbox full-contact

Ty na to máš! 

Využij úvodní konzultaci a spolu sestavíme program a cíle přímo pro tebe.

FAQ 

Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy.

Pro začátek stačí pohodlné sportovní oblečení (boty nejsou potřeba), ručník a dostatek tekutin. V případě, že se rozhodnete v trénincích pokračovat, budete brzy potřebovat také bandáže, rukavice a chrániče zubů, případně také nohou.

To záleží především na vašich časových možnostech a následné domluvě s trenérem. A samozřejmě také na tom, co od tréninků očekáváte. Pokud si tento sport chcete opravdu osvojit a dosahovat znatelných pokroků, je obvyklá frekvence tréninků 3x týdně. V případě, že je pro vás trénink formou odreagování a relaxace, četnost bývá samozřejmě nižší.

Určitě ne. Naše tréninky jsou vystavěné tak, že s nimi může začít i člověk s nulovými zkušenostmi – a to jak teoretickými, tak i praktickými. Veškeré potřebné věci vám včas ukážeme a vysvětlíme.

Naše tréninky jsou pro všechny, bez ohledu na věk i pohlaví. Ženy jsou u nás vítány stejně jako muži a rozhodně nebudete první ani poslední ženou na našich trénincích.

Bojové sporty jsou individuální disciplínou a také progres a učení má u každého jiné tempo. Záleží na vrozených předpokladech, nastavení v hlavě a samozřejmě také na přístupu k tréninku a aktivitách mimo trénink. Ale nebojte se, brzy poznáte jak jste na tom a od trenéra budete pravidelně dostávat konstruktivní zpětnou vazbu.

Využijte některý z kontaktů uvedených na našem webu (mail či telefon).