Konzultace s trenérem - Votchel.cz Skip to content

Konzultace

Pojďme spolu probrat tvůj individuální trénink! Napiš mi zprávu nebo zavolej a domluvíme se.

Ty na to máš! 

Využij úvodní konzultaci a spolu sestavíme program a cíle přímo pro tebe.

Úvodní konzultace 

Induviduální plán přímo pro tebe

Než se pustíme do samotného tréninku, při úvodní konzultaci si řekneme, co od tréninku očekáváte, jaké jsou vaše časové možnosti, jak jste na tom s fyzickou kondicí a sportovními zkušenostmi. Na základě toho sestavíme tréninkový a cvičební program, který bude  nejvíce odpovídat vašim potřebám a možnostem.

FAQ 

Připravili jsme pro Vás odpovědí na nejčastější dotazy.

Pro začátek stačí pohodlné sportovní oblečení (boty nejsou potřeba), ručník a dostatek tekutin. V případě, že se rozhodnete v trénincích pokračovat, budete brzy potřebovat také bandáže, rukavice a chrániče zubů, případně také nohou.

To záleží především na vašich časových možnostech a následné domluvě s trenérem. A samozřejmě také na tom, co od tréninků očekáváte. Pokud si tento sport chcete opravdu osvojit a dosahovat znatelných pokroků, je obvyklá frekvence tréninků 3x týdně. V případě, že je pro vás trénink formou odreagování a relaxace, četnost bývá samozřejmě nižší.

Určitě ne. Naše tréninky jsou vystavěné tak, že s nimi může začít i člověk s nulovými zkušenostmi – a to jak teoretickými, tak i praktickými. Veškeré potřebné věci vám včas ukážeme a vysvětlíme.

Naše tréninky jsou pro všechny, bez ohledu na věk i pohlaví. Ženy jsou u nás vítány stejně jako muži a rozhodně nebudete první ani poslední ženou na našich trénincích.

Bojové sporty jsou individuální disciplínou a také progres a učení má u každého jiné tempo. Záleží na vrozených předpokladech, nastavení v hlavě a samozřejmě také na přístupu k tréninku a aktivitách mimo trénink. Ale nebojte se, brzy poznáte jak jste na tom a od trenéra budete pravidelně dostávat konstruktivní zpětnou vazbu.

Využijte některý z kontaktů uvedených na našem webu (mail či telefon).