Kick box Praha - Votchel.cz Skip to content

kick box praha

Trenér Alexandr Votchel 

Proč se pustit do kick boxů? 

Tréninky kickboxu jsou vhodné pro muže i ženy; věk, zkušenosti, ani fyzická kondice nehrají roli

Budujte charakter

Naučte se úderové
a obranné techniky

Staňte se silnějšími a odolnějšími

Kickbox pro muže a ženy 

Buďte sebevědomější a silnější

Tréninky kickboxu jsou vhodné pro muže i ženy; věk, zkušenosti, ani fyzická kondice nehrají roli. Pokud máte zájem si vyzkoušet tento krásný sport, zlepšit vaši fyzickou kondici a psychickou pohodu, shodit pár kilo, nebo si vylepšit techniku a dostat se do skvělé formy, jste na správné adrese.

Zároveň se nemusíte bát o své zdraví, při tréninku je na prvním místě bezpečnost a ochrana zdraví. Než o sílu úderu a eliminaci protivníka nám jde o zvládnutí techniky a radost ze sportovního výkonu.

Pro veškeré detaily ohledně tréninku a organizačních záležitostech mě můžete přímo kontaktovat.

Alexander votchel 

Profesionální trenér kickboxu a boxu

Dobrý den, vítejte – mé jméno je Votchel a chtěl bych vám nabídnout služby v oblasti kondičních, box a kickbox tréninků. V kickboxu jsem se stal dvakrát mistrem Evropy, vítězem Světového poháru, trojnásobným mistrem Ruska a mistrem světa v plném rozsahu. Trenérské zkušenosti a vzdělání jsem pak získal na Uralské olympijské akademii v Čeljabinsku.

Dvojnásobný mistr Evropy

Kickbox full-contact

Mistr světa v kickboxu

Kickbox full-contact

Vítěz Světového poháru

Kickbox full-contact

Trojnásobný mistr Ruska|

Kickbox full-contact

průběh tréninku 

Samotný trénink se stává z několika částí:

Příprava & rozcvička

Velmi důležitá část tréninku, která zahrnuje zahřívací a koordinační cviky, které tělo připraví na správné zvládnutí všech technik a snižuje možnost zranění ztuhlých a nezahřátých svalů.

Hlavní část tréninku

Tato část je zaměřená na nácvik a osvojení základních prvků techniky a taktiky. Je skvělá pro zvýšení fyzické kondice, odreagování a zlepšení koordinace těla a mysli.

Závěrečná část tréninku

Závěr tréninku je zaměřen na zotavovací cvičení a pozvolný pokles aktivity sportovce.

Ty na to máš! 

Využij úvodní konzultaci a spolu sestavíme program a cíle přímo pro tebe.

FAQ 

Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy.

Pro začátek stačí pohodlné sportovní oblečení (boty nejsou potřeba), ručník a dostatek tekutin. V případě, že se rozhodnete v trénincích pokračovat, budete brzy potřebovat také bandáže, rukavice a chrániče zubů, případně také nohou.

To záleží především na vašich časových možnostech a následné domluvě s trenérem. A samozřejmě také na tom, co od tréninků očekáváte. Pokud si tento sport chcete opravdu osvojit a dosahovat znatelných pokroků, je obvyklá frekvence tréninků 3x týdně. V případě, že je pro vás trénink formou odreagování a relaxace, četnost bývá samozřejmě nižší.

Určitě ne. Naše tréninky jsou vystavěné tak, že s nimi může začít i člověk s nulovými zkušenostmi – a to jak teoretickými, tak i praktickými. Veškeré potřebné věci vám včas ukážeme a vysvětlíme.

Naše tréninky jsou pro všechny, bez ohledu na věk i pohlaví. Ženy jsou u nás vítány stejně jako muži a rozhodně nebudete první ani poslední ženou na našich trénincích.

Bojové sporty jsou individuální disciplínou a také progres a učení má u každého jiné tempo. Záleží na vrozených předpokladech, nastavení v hlavě a samozřejmě také na přístupu k tréninku a aktivitách mimo trénink. Ale nebojte se, brzy poznáte jak jste na tom a od trenéra budete pravidelně dostávat konstruktivní zpětnou vazbu.

Využijte některý z kontaktů uvedených na našem webu (mail či telefon).