Kondiční tréninky Praha - Votchel.cz Skip to content

KONDIČNÍ TRÉNINKY

Kondiční tréninky s Alexandrem Votchelem

Proč se pustit do kondičních tréninků? 

Dobrá kondice a fyzická zdatnost je důležitá nejen pro aktivní sportovce.

Zbavte se nadváhy a získejte štíhlou postavu

Zvýšená rychlost a reakce

Staňte se silnějšími a odolnějšími

Kondiční tréninky 

Rozvoj rychlosti, síly a vytrvalosti

Dobrá kondice a fyzická zdatnost je důležitá nejen pro aktivní sportovce. Ať už se věnujete boxu, kickboxu, či jinému sportu, kondiční trénink je perfektní přípravou a doplňkem k vašim aktivitám.

Naše kondiční cvičení ve formě kruhových tréninků probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na rozvoj rychlosti, síly a vytrvalosti. Tento trénink vám kromě zlepšení fyzičky také pomůže k lepším výsledkům v boxu a kickboxu, protože jsou zaměřeny právě na simulaci soubojových situací. Spolu s nácvikem technik se tak jedná o základní stavební kámen pro nejlepší zvládnutí sportů jako je box nebo kickbox.

Alexander votchel 

Profesionální trenér kickboxu a boxu

Dobrý den, vítejte – mé jméno je Votchel a chtěl bych vám nabídnout služby v oblasti kondičních, box a kickbox tréninků. V kickboxu jsem se stal dvakrát mistrem Evropy, vítězem Světového poháru, trojnásobným mistrem Ruska a mistrem světa v plném rozsahu. Trenérské zkušenosti a vzdělání jsem pak získal na Uralské olympijské akademii v Čeljabinsku.

Dvojnásobný mistr Evropy

Kickbox full-contact

Mistr světa v kickboxu

Kickbox full-contact

Vítěz Světového poháru

Kickbox full-contact

Trojnásobný mistr Ruska|

Kickbox full-contact

průběh tréninku 

Samotný trénink se stává z několika částí:

Příprava & rozcvička

Velmi důležitá část tréninku, která zahrnuje zahřívací a koordinační cviky, které tělo připraví na správné zvládnutí všech technik a snižuje možnost zranění ztuhlých a nezahřátých svalů.

Hlavní část tréninku

Tato část je zaměřená na zvýšení fyzické kondice, odreagování a zlepšení koordinace těla a mysli.

Závěrečná část tréninku

Závěr tréninku je zaměřen na zotavovací cvičení a pozvolný pokles aktivity sportovce.

Ty na to máš 

Využij úvodní konzultaci a spolu sestavíme program a cíle přímo pro tebe.

FAQ 

Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy.

Pro začátek stačí pohodlné sportovní oblečení (boty nejsou potřeba), ručník a dostatek tekutin. V případě, že se rozhodnete v trénincích pokračovat, budete brzy potřebovat také bandáže, rukavice a chrániče zubů, případně také nohou.

To záleží především na vašich časových možnostech a následné domluvě s trenérem. A samozřejmě také na tom, co od tréninků očekáváte. Pokud si tento sport chcete opravdu osvojit a dosahovat znatelných pokroků, je obvyklá frekvence tréninků 3x týdně. V případě, že je pro vás trénink formou odreagování a relaxace, četnost bývá samozřejmě nižší.

Určitě ne. Naše tréninky jsou vystavěné tak, že s nimi může začít i člověk s nulovými zkušenostmi – a to jak teoretickými, tak i praktickými. Veškeré potřebné věci vám včas ukážeme a vysvětlíme.

Naše tréninky jsou pro všechny, bez ohledu na věk i pohlaví. Ženy jsou u nás vítány stejně jako muži a rozhodně nebudete první ani poslední ženou na našich trénincích.

Bojové sporty jsou individuální disciplínou a také progres a učení má u každého jiné tempo. Záleží na vrozených předpokladech, nastavení v hlavě a samozřejmě také na přístupu k tréninku a aktivitách mimo trénink. Ale nebojte se, brzy poznáte jak jste na tom a od trenéra budete pravidelně dostávat konstruktivní zpětnou vazbu.

Využijte některý z kontaktů uvedených na našem webu (mail či telefon).